shoker.info Електрошокер ОСА 806 (Platinum)

Електрошокер ОСА 806 (Platinum)

350грн. 349грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 806
Переглядів: 773
Кількість:     

Елкетрошокер «ОСА 806» - новинка в галузі самозахисних приладів, з’явився на українському ринку досить недавно. Китайські конструктори, котрі власне і розробили даний електрошокер, використали для його виготовлення всі новинки і досягнення в даній галузі промисловості. Це і система контролю й аналізу рівня імпульсу, яка вимірює внутрішній супротив людини, та генерує специфічний розряд. Він (імпульс) залежить не лише від внутрішнього супротиву людини, але й від габаритних показників, а також віку.

Шокер «ОСА 806» здивував своїх потенційних покупців. У ньому була реалізована дуже хитра система від відбирання пристрою, а також використання електрошокера проти вас самих. Справа в тому, що паралізатор має ключ, яким спочатку треба активувати прилад, і тільки потім його використовувати. На практиці все дуже швидко та доступно.

Конічні електродні наконечник впритул вмонтовані у верхню частину корпусу цього шокера. Вони проводять струм за 0,3 секунди від розрядника до тіла агресора. Це блискавично у порівнянні з попередніми моделями електрошокувальних приладів.

За своїми зовнішніми характеристиками даний прилад нагадує і дубинку, і ліхтарик, щось середнє між цими девайсами. Тому можливість використання даного багатофункціонального пристрою значно зросла. Потрібен електрошокер? Будь ласка! Потрібен ліхтарик? Будь ласка! Потрібна палиця? Знову таки, будь ласка!

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 806 (Platinum)


Форм-фактор Дубинка
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 806 (Platinum)


puuugovka1 (30.08.2013)
Купила шокер ребенку, я как мать очень переживаю за сына. Надеюсь что он ему не понадобится, но лучше перестраховаться.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій