shoker.info Електрошокер ОСА 805Ф / 105 (Standart)

Електрошокер ОСА 805Ф / 105 (Standart)

250грн. 220грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 805Ф / 105
Переглядів: 832
Кількість:     

Пропонуємо вашій увазі електрошокер «ОСА 805ф» - високоефективний і компактний захисний прилад. Виготовлений у Китайській Республіці, він володіє більш вираженим потенціалом, чим його тайванські модельні «брати». Якість, ергономічність, висока потужність – ось неповний перелік принципових позицій корпорації «Wei-Shi», яка і є виробником, а також імпортером даного електрошокуючого приладу.

Він,електрошокер «OSA – 805 ф», в точності повторює всі елементарні особливості простого ліхтаря. Це і є тією самою значною перевагою, так як в цьому випадку, шокер можна використовувати як елемент, необхідний при тривалих нічних прогулянках. Освітлення, яке він забезпечить, повністю для цього достатньо.

Потужна батарея, ємкість якої набагато вище інших моделей шокерів-ліхтарів, не тільки дозволить забути про зарядку на цілий місяць, але також і дасть можливість здійснити підзарядку, коли виникає перша необхідність. Це пов’язано з деякими особливостями батареї, а саме з тим, що вона не має властивостей «запам’ятовувати» рівень свого заряду.

Шокуючий імпульс, що генерується пристроєм, складає 80 тисяч вольт. Така цифра здається фантастичною, в усіх сенсах слова. Але це також явна перевага, бо так набагато простіше перевести в горизонтальну позицію нападаючого на вас п’яного чи хулігана.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 805Ф / 105 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 150 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 805Ф / 105 (Standart)


Ilinadolls2 (10.11.2013)
електрошокер мені відразу сподобався, тому вирішила придбати саме його. як показала практика, він міцний і приємний на дотик.
tbandit2 (26.10.2013)
Для самозащиты электрошокер очень нужная вещь. Купил и стал довольно безопаснее себя чувствовать.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій