shoker.info Електрошокер ОСА 801 (Standart)

Електрошокер ОСА 801 (Standart)

350грн. 279грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 801
Переглядів: 686
Кількість:     

Електрошоковий пристрій ОСА 801 виконано у класичному, подовженому циліндричному вигляді. Форм-фактор цього шокера – звичайний ліхтарик. Призначення електрошокера цілком зрозуміле, але ця модель має ще таку можливість як ведення активних захисних дій на відстані простягнутої руки. Довжина шокера OSA 801 Extrahigh Voltage становить 28 сантиметрів, а якщо до цієї цифри додати довжину руки, то вийде, що ми практично недосяжні для противника.

Освітлювач цього шокера складається з шести світлодіодів OSRAM, що на всі 100% забезпечать ефективність освітлення простору навколо вас. Ще така особливість ліхтарика: ви можете використовувати його як засліплювальну зброю проти агресивних людей.

Для відлякування собак електрошокер ОСА 801 підійде якнайкраще. Собаки досить сторожкі тварини, тому бояться звуків, що видаються шокером при розряді. Кількох таких шокових, нехай і «холостих», розрядів, достатньо щоб розігнати цілу зграю чотириногих агресорів.

Розрядник електрошокера дуже потужний. Він здатний генерувати електророзряд з силою в 90 000 вольт. Сили струму такої величини достатньо для виведення з ладу навіть людини, яка перевершує вас за своїми розмірами.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 801 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 280 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 801 (Standart)


snyzu4 (27.10.2013)
вартість електрошокера мене цілком задовольнила, і я придбала цей шокер. було трохи лячно дістававти його серед людей, щоб відігнати собак одного разу. але переборола страх і все ж дістала. собаки відлетіли миттєво. це було лише одно разу, але думаю що наступного разу відразу ж дістану шокер з кишені.
marrony4 (07.10.2013)
Шокер чудовий. Для самозахисту від собак - це крута річ.
klodonis4 (28.09.2013)
нирмальный шокер. пока еще не использовался ни против кого.
alexvess4 (08.09.2013)
Електрошокер перевершив усі мої сподівання. Я не очікував того що мені прийшло. Доставка шокера коштувала всього лиш 20 гривень, і це у Дрогобич! Дякую за прекрасний товар! Всім рекомендую.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій