shoker.info Електрошокер ОСА 801 (Platinum)

Електрошокер ОСА 801 (Platinum)

300грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 801
Переглядів: 648
Кількість:     

Електрошокувальний прилад «ОСА 801» співвідноситься до класу засобів активного самозахисту «Platinum». Це досягнення пояснюється тим, що даний електрошокер – найбільш потужний паралізатор в Україні.

Виготовлений шокер «ОСА 801» в класичній для даного модельного ряду формі – формі електричного ліхтарика. Має довжину 28 сантиметрів, шокер забезпечує можливість ведення активних захисних дій щодо агресора на достатній відстані від нього. Для наочного уявлення дистанції , просто складіть два числа, довжину шокера (це 28 сантиметрів) і довжину вашої руки. Ця сума і буде відстанню між вами та нападником. Саме така відстань буде відокремлювати вас від нього завдяки електрошокеру «OSA 801».

Ліхтарик має вбудований елемент освітлення типу «OSRAM». Він дуже яскраво і ергономічно світить, тим самим розгонить темряву навколо вас і зберігає живлення акумулятора. Генератор електричного імпульсу, вмонтований в прилад, може видавати розряд впритул до 90 000 вольт. Розряду з такою силою струменю вистачає для знешкодження людини з вагою 80 кілограм.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 801 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 280 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 801 (Platinum)


tanyamarch3 (26.10.2013)
Купувала електрошокер для самозахисту, і цілком задоволена покупкою. Непогане обслуговування в магазині. Набагато краще ніж в схожому магазині, назви вже не пам'ятаю, так там мене годували обіцянками і надіслали замовлення лише через тиждень
strajj3 (04.10.2013)
Попросил сын купить шокер. Купил вот этот. Посылка пришла, но шокер плохо работал. Поменял по гарантии. Без учета этой процедуры всем доволен.
knutov3 (31.08.2013)
Покупкой доволен. Гарчит шокер то что надо))

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій