shoker.info Електрошокер ОСА 800 (Standart)

Електрошокер ОСА 800 (Standart)

299грн. 249грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 800
Переглядів: 660
Кількість:     

Електрошокуючий пристрій «ОСА 800» - це бюджетна модель шокеру, яка володіє високими характеристиками потужності і компактними розмірами. Це передбачує те, що шокером зможуть користуватися навіть дівчата, яких великі розміри електрошокеру раніше лякали. Електрошокер «ОСА 800» виготовлений у Китайській Республіці. Офіційний імпортер цього захисного засобу, а також виробник – компанія «Wei-Shi». Вони вже більше двадцяти років лідирують на ринку засобів активного самозахисту.

Корпус класичний, прямокутної форми. Він трошки округлений по кутам, а також вкритий гумовим покриттям, який не дасть вам випадково випустити шокер з рук. Також це суттєво збільшує термін експлуатації приладу.

Корончаті електроди розташувалися у верхній частині «Оси 800». Вони мають таке конструктивне рішення, щоб максимально щільно прилягати до частини тіла супротивника, на яку буде спрямована дія.

Відмітимо, що шокер «ОСА 800» має десяти-секційний акумулятор. Він здатен більше трьох тижнів тримати заряд. Також він не має здатності запам’ятовувати поточний стан заряду, тому можлива його підзарядка у будь-який момент.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 800 (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 800 (Standart)


gimalaiskaya1 (03.11.2013)
Я купила шокер, а как с ним работать – непоянтно... так что нужно вам инструкцию высылать вместе с ним) конечно, я потом нашла информацию в интернете, но все ж

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій