shoker.info Електрошокер ОСА 800 (Platinum)

Електрошокер ОСА 800 (Platinum)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 800
Переглядів: 635
Кількість:     

Електрошоковий пристрій ОСА 800 належить до сімейства компактних і бюджетних захисних засобів. Слушно вважають, що цим електрошокером можна користуватися навіть дівчатам, яким як завжди, ніде було б носити громіздкий шокер. Тепер же ця можливість з'явилася у всій своїй красі. Невеликий за своїми габаритними характеристиками, електрошокер Оса 800 швидко отримав визнання покупців.

Корпусне рішення паралізатора – прямокутник, виготовлений з товстого ABS-пластику, який до того ж покритий шаром м'якої і тонкої гуми. Тепер електрошокер не вислизне з ваших рук, адже він досить зручно там розміщується.

У торці шокера ОСА 800 розташовані електроди, а між ними – освітлювальний елемент з силою світла в 50 люменів.

Електроди конічні, з невеликим відворотом від своєї осі. Їх провідність така ж велика, як і у «сусідів» по ряду, Taser Ultra і Taser 800.

Пристрій має вбудований аналізатор витрат заряду батареї, який допомагає найбільш ефективно розподілити потужності електрошокера. Це значно підвищує термін активної експлуатації даного електрошокового приладу самозахисту. Належить до класу електрошокових пристроїв Platinum.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 800 (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 800 (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій