shoker.info Електрошокер ОСА 800 - 90 тис. вольт (Standart)

Електрошокер ОСА 800 - 90 тис. вольт (Standart)

350грн. 300грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 800 - 90 тис. вольт
Переглядів: 627
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 800 - 90 тис. вольт» - це захисне рішення, продиктоване часом і, звісно ж, технічним прогресом. Його компактні, можна навіть сказати мініатюрні розміри,дозволяють приховати наявність електрошокеру у вас. Компанія «Wei-Shi», що є виробником цього високотехнічного приладу самозахисту, зуміла забезпечити йому компактність, завдяки якій, присутність «ОСА 800 - 90 тис. вольт» зовсім непомітна, і не зашкоджує руху.

Технології сучасності, а також досвід виробника у цій сфері, дозволили створити ідеальне корпусне рішення для даного приладу. Корпус не пропустить ні вологу,ні дрібні часточки пилюки всередину. Він повністю захищений від цього гумовим покриттям.

Електроди, що використовуються у пристрої,так званого «коронарного» типу, дозволяють з максимальною ефективністю використовувати всю потужність приладу. Вони конструктивно розміщені у верхній частині корпусу шокера «ОСА 800».

Матеріал, із якого виготовлені електроди – це металевий сплав, що є надпровідником. Для паралізації чи для часткової втрати дієздатності нападником, потрібно максимально точно прикластися електродами до тіла. Якщо не виходить отримати доступ до відкритих ділянок тіла агресора – бийте крізь одяг. Завдяки своїм особливостям конструкції і потужності, шокер «ОСА 800 - 90 тис. вольт» зможе пробити навіть товстий шар одягу.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 800 - 90 тис. вольт (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 800 - 90 тис. вольт (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій