shoker.info Електрошокер ОСА 800 - 99 тис. вольт (Platinum)

Електрошокер ОСА 800 - 99 тис. вольт (Platinum)

490грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 800 - 99 тис. вольт
Переглядів: 613
Кількість:     

Захисне рішення нового покоління, виріб китайської компанії «Wei-Shi», шокер «ОСА 800 - 99 тис. вольт», відноситься до класу засобів самозахисту «Platinum». Його компактні габарити, які можна назвати навіть мініатюрними, дозволяють забезпечити максимальну зручність і комфорт для використання і транспортування. Виробник даної новинки, зумів створити малогабаритний шокер, завдяки чому,транспортування пристрою не викликає жодних труднощів чи дискомфорту.

Розробники, в якості дизайнерського рішення, вирішили використовувати прямокутний варіант корпусу. Округлі краї електрошокеру, не дозволять йому чіплятися за щось у вашій кишені чи сумочці. Повністю гумова оболонка корпусу убезпечить «начинку» шокуючого пристрою від всякої грязі та пилюки.

Вбудовані коронарні електроди, також відомі під назвою «корончасті», добре справляються із задачею проведення шокуючого заряду на тіло агресора. Всього за 0,01 секунду, тобто блискавично, електроди доставляють «заряд жвавості» вашому противнику. Щоб ваш противник втратив здатність нормально міркувати і рухатися – розрядіть в нього шокер. Якщо противник більше 80 кілограм, а це можна визначити візуально, то йому потрібно розряд тривалістю 2 секунди. Противник з меншою вагою – від однієї до двох секунд шокуючого розряду.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 800 - 99 тис. вольт (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 800 - 99 тис. вольт (Platinum)


lolymarkova3 (30.10.2013)
Купила шокер для відлякування собак. Працює як часи
taemygreen3 (04.10.2013)
Хорошая покупка. Качеством электрошокера более чем доволен.
kolybanov3 (01.10.2013)
Долго ждал заказ. Шокер нужен был не то чтобы срочно, но ждать 4 дня доставки такого маленького предмета- это чересчур уже.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій