shoker.info Електрошокер ОСА 704 (Platinum)

Електрошокер ОСА 704 (Platinum)

300грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 704
Переглядів: 1126
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 704» - один з найкращих засобів самозахисту, представлений на українському ринку. Постачальник, він же також і виробник цього електрошокувального приладу – корпорація «Wei Shi». Його розробники вже понад 20 років займаються ефективним забезпеченням безпеки цивільного населення. Належить до класу електрошокувальних приладів «Platinum».

Шокер має класичний, прямокутний, рівний корпус. Останній спеціально завважили за рахунок використання ABS пластика. Це рішення дозволило використовувати електрошокер «ОСА 704» не лише як електрошокувальний засіб захисту, але й як нехолодну зброю.

Освітлювальний елемент, «OSRAM» типу, що вбудований в корпус електрошокера «ОСА 704», оснащений силою світла в 200 люмен. Також на корпусі приладу розташовано перемикачі режимів використання ліхтарика.

Шокер «ОСА 704» - не летальний засіб захисту. Він викликає ураження верхніх тканин тіла супротивника, тим самим змушує його впасти. Інколи використання цього шокеру може призвести до втрати свідомості на нетривалий час. Це викликано особливістю будови об’єкта. Ще раз нагадаємо, що смерть або інші серйозні пошкодження агресора, - не можливі!

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 704 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 95 грамів
Потужність 6 Ват
Напруга 60 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 704 (Platinum)


edwgiz1 (20.10.2013)
Наверное это самый качественный и крутой электрошокер изо всех что я видел. Конечно же что я его купил.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій