shoker.info Електрошокер ОСА 669 (Standart)

Електрошокер ОСА 669 (Standart)

250грн. 199грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 669
Переглядів: 635
Кількість:     

Шокер «Оса 669» від китайського виробника Wei-Shi – чудовий презент вашим близьким і друзям, яких ви хочете захистити від неприємностей. Електрошокер ОСА за правом вважається «старожилом» на українському ринку, адже він став доступним тут в 2007 році.

Корпус цього приладу виготовлено з ергономічної пластмаси, яка не дасть шокеру випасти з рук. Також це значно підвищило його ударостійкість і міцність порівняно з попередніми модельними рішеннями

У корпус вбудовано освітлювальний LED-елемент. Ця можливість передбачає використання пристрою ще й як ліхтарика. Освітлювальний елемент фірми INOVA легко усуне темряву на вашому шляху.

Розробники компанії також передбачили можливість використання електрошокера в різних погодних умовах, так що тепер шокер «пробиває» навіть товсті куртки і пальта.

Паралізатор призначено для захисту від явно вираженої агресії собак і агресивних дій людей. Для ураження і нейтралізування двоногого агресора-нападника вистачає двосекундного розряду, для четвероногого ж – кількох розрядів «вхолосту».

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 669 (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 4 Ват
Напруга 40 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 669 (Standart)


alyaksandra3 (06.11.2013)
Рекомендую собаководам, таким как я. пригодился много раз. спасибо за отличный шокер!
teguna3 (02.11.2013)
Просто лютый парализатор. Отмечу что звук у него сильный и пугает собак!
arnicca3 (20.09.2013)
Заказ принимал мужчина. Довольно обходчивый, но немного резко высказался о доставке. Будьте вежливее, пожалуйста. Все таки я женщина.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій