shoker.info Електрошокер ОСА 669 (Platinum)

Електрошокер ОСА 669 (Platinum)

250грн. 249грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 669
Переглядів: 1305
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 669» багато хто вважає «ветераном» на ринку України. Він тут вже з 2007 року. Це не летальний засіб індивідуального захисту дуже компактний за своїми розмірами. Він не набагато перевищує розмір мобільного телефону, що робить електрошокер дуже корисним в закритих приміщеннях та в замкненому просторі, наприклад, у вузьких коридорах та вузьких вуличках.

Належить до класу приладів «Platinum».

«ОСА 669» оснащено світлодіодним елементом, щоб прилад можна було використовувати і як ліхтар. Сили світла не багато, але достатньо, щоб освітити простір навколо себе.

Електроди в даній моделі шокера винесено у верхню частину. Також варто зазначити, що вони виготовлені з дуже міцного сплаву, який дуже швидко (за долі секунди) «передасть» заряд противнику.

Досить ефективний даний електрошокер і для відлякування особливо агресивних собак. Їм дуже неприємний той звук, що видає «ОСА» під час розряду, і вони тікають.

Китайські розробники (компанія «Wei Shi») змогли підвищити і без того дуже велику потужність шокера «ОСА 669», тому відтепер шокер без проблем пробиває товстий шар одягу противника.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 669 (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 4 Ват
Напруга 40 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 669 (Platinum)


sergeyseb4 (28.10.2013)
Приобрел этот шокер, и решил оставить отзыв. Функциональностю устройства доволен! Шокер нужная вещь, и я выбрал именно эту модель для использования. Из минусов стот отметить время доставки.
elshajkina4 (20.10.2013)
Купила шокер. Все швидко і недорого. Хоча останнє було досить несподівано.
tetota4 (06.09.2013)
Електрошокер трішки слабенький як для того що написано на сайті. Правда як то кажуть, що заплатив - те й отримав. Тому не нарікаю. Хоча іншим разом придбаю потужніший електрошокер.
miph4 (30.08.2013)
Швидко сідає батарея. Я його використовую щодня, тому що їжджу електричкою в село, а там багато собак. Порекомендуйте щось з більшою батареею. Дякую. Ось моя електронна пошта miph_89@yandex.ru

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій