shoker.info Електрошокер ОСА 618 (Standart)

Електрошокер ОСА 618 (Standart)

250грн. 199грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 618
Переглядів: 1249
Кількість:     

Електрошокер «Шершень міні» був створений як суперкомпактний пристрій для самозахисту. Довжина шокера приблизно 11 сантиметрів. Це рішення дозволяє без особливих зусиль користуватись даною моделлю. «Оса 618» поміститься як у кармані, так і в невеликій сумочці, що надто важливо для жінок.

Електрошоковий пристрій має вбудований ліхтарик, який дозволяє використовувати його не тільки по його прямому призначенню, а й як яскравий освітлювальний прилад.

Пристрій, не дивлячись на свою очевидну простоту і компактність, може запропонувати гарантовану потужність, щоби захистити Вас від агресивних собак та людей. Технологія розпізнавання опору людини допоможе обрати оптимальний рівень заряду, щоб економно розподілити ресурси шокера.

Корпус пристрою виготовлений із твердої пластмаси. Завдяки їй шокер надзвичайно зручний у руці, та не схильний до пошкоджень. Також на корпусі розміщені функціональні кнопки.

Безпечність електрошокера надзвичайно висока. Міні Осу можна зберігати і транспортувати, не хвилюючись про випадковий розряд. На сторожі вашої власної безпеки стоїть вбудований запобіжник, одна із останніх розробок компанії виробника. Дана опція буде дуже доречною, якщо в домі є маленькі діти.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 618 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 90 грамів
Потужність 5 Ват
Напруга 50 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 618 (Standart)


icewomen3 (07.10.2013)
Я давно вже хотіла купить шокер собі та дочці, але якось не випадала нагода. Декілька днів тому замовлення надійшло мені, і я зрадістю можу констатувати, що шокер міцний, надійний (на вигляд) і дуже голосно видає злі та страшні звуки!
volita3 (15.09.2013)
Удобная и незаменимая вещь в хозайстве. Купила спецом, чтобы вечером выходить на улицу не бось тварей разных) Ну, вы поняли, о чем я..
grafkaminsky3 (31.08.2013)
А есть что-то с большей батареей? Нужно больше зарядки. Часто использую. Ответьте мне на имейл supergrafsky@gmail.com

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій