shoker.info Електрошокер ОСА 1110 (Standart)

Електрошокер ОСА 1110 (Standart)

399грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 1110
Переглядів: 800
Кількість:     

Електрошокер «Оса 1110» виглядає зовсім як дубинка. Корпус повністю пластиковий. Для його виготовлення розробники компанії «Wei-Shi» (а саме вони виробники і поставщики даного електрошокуючого пристрою на ринок України) використовували високоміцний пластик, так званий ABS-пластик.

Модель значно подовжена. Її робоча частина складає цілих 44,5 сантиметри. Це може дозволити вам використовувати шокер «Оса 1110» в умовах дальнього бою , тобто не виходячи на так званий «близький» контакт.

Розробники передбачили можливість того,що супротивник захоче вихватити у вас із рук прилад, і тому тепер він оснащений тонкими провідниками по всій довжині. Це убезпечить вас від вихвачування шокеру із рук агресором і попередить використання «Оси 1110» проти вас. Відмінною особливістю, а також великою перевагою даного паралізатора є наявність корончатих електродів, нового, більш ефективного і високопровідного типу. Вони здатні за долі секунди провести розряд з силою струму в 300000 вольт і вразити зловмисника.

Купить електрошокер «ОСА 1110» собі,а також своїм близьким, ви можете в інтернет-магазині shoker.info.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 1110 (Standart)


Форм-фактор Дубинка
Матеріал Пластик
Вага 500 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 1110 (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій