shoker.info Електрошокер ОСА 1110 (Platinum)

Електрошокер ОСА 1110 (Platinum)

450грн. 445грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 1110
Переглядів: 686
Кількість:     

Електрошокувальний пристрій «ОСА 1110» виготовлено з товстої пластмаси. Цей матеріал також відомий як ABS-пластик. З такого ж виду пластику виготовляють різні пристрої, які передбачають постійне використання та динамічне навантаження. Таке рішення розробників корпорації «Wei Shi» узгодили для того, щоб збільшити використання шокера, а також термін повноцінної його роботи.

Особливість нової моделі «ОСА 1110» полягає в тому, щоб він відповідав вимогам сучасності. Це корончаті електроди, які розташовано у верхній частині даного шокера-ліхтарика. Вони високопровідні, тобто здатні блискавично проводити розряд, згенерований генератором, власне до об’єкта впливу. Також не можна не акцентувати уваги на наявність LED свтлодіода, який здатен замінити вам звичайний ліхтар за своїми характерними особливостями. Сила його освітлення, яка вимірюється в люменах, - 295 одиниць.

Повна робоча довжина ЕШУ «ОСА 1110» - 45,5 сантиметрів. Таке рішення досить ефективне, адже в цьому випадку його можна використовувати на витягнутій руці, не вступаючи в близький контакт з нападником.

Електрошокер належить до класу «Platinum» відповідно до норм розробників.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 1110 (Platinum)


Форм-фактор Дубинка
Матеріал Пластик
Вага 500 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 1110 (Platinum)


astralius1 (24.09.2013)
Очікував не дуже якісного електрошокера. Ну, китайська фігня і все таке. Замовлення прийшло - помацав шокер, ніб все на місці. Досить міцний. Будут проблемі - пообіцяли значний гарантійний термін.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій