shoker.info Електрошокер ОСА 105 Ultra (Standart)

Електрошокер ОСА 105 Ultra (Standart)

250грн. 240грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 105 Ultra
Переглядів: 636
Кількість:     

Електрошокуючий пристрій нового покоління – «ОСА 105 Ultra», була презентована на початку цього року. Представляла пристрій корпорація «Wei-Shi», виробник і основний імпортер якісних електрошокерів в Україну. Тепер дане захисне рішення можна купить в Україні, а саме в магазині shoker.info. А тепер детальніше про сам пристрій.

Форм фактор приладу, класика паралізаторів – це форма електричного ліхтаря. Ця модель дещо коротша своїх «братів», таких як «Шерхан» и «Скорпіон», але він володіє досить таки відмінним потенціалом потужності.

Сила струму пристрою «ОСА 105 Ultra» складала 90000 вольт. Такої сили достатньо як для нанесення шокуючого удару,що зіб’є з ніг,а також пробою скрізь товстий шар зимового одягу, котрий також досить ефективний.

Шокер-ліхтарик завоював багатьох людей, своєю вражаючою компактністю розмірів. Це дозволяє таємно транспортувати, а у випадку необхідності використовувати без будь-яких побоювань. Якщо на вас напали агресивні собаки – не впадайте у відчай! Вони бояться вашого розрядника, достатньо тільки продемонструвати його у всій красі. Собаки занадто не люблять звук працюючого електрошокера. Також їх лякає запах озону, що здатен утворитися при розряді.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 105 Ultra (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 150 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 105 Ultra (Standart)


stmarinin1 (23.09.2013)
Купил электрошокер для подарка другу - так он был доволен. Спасибо за объективную оценку шокирующих возможностей прибора и за подбор устройства. С Ув. Сергей Маринин.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій