shoker.info Електрошокер ОСА 105 Ultra (Platinum)

Електрошокер ОСА 105 Ultra (Platinum)

400грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 105 Ultra
Переглядів: 787
Кількість:     

Цей електрошокер – ергономічне та дуже ефективне самозахисне рішення, до того ж порівняно дешеве. Його виготовляє корпорація «Wei Shі», яка знаходиться в Китайській республіці. Шокер «ОСА 105 Ultra» заслужено вважають найкомпактнішим та найменшим, але, не зважаючи на це, високо ефективним шокувальним приладом на ринку України.

Пристрій, як й інші представники класу «Platinum», виготовлено в досить звичній для електрошокерів формі. Це ліхтарик. Він дещо коротший за своїх «побратимів», адже ця модель просто таки квінтесенція компактності та потужності.

Для використання даного засобу самозахисту в екстремальних ситуаціях, що потребують відповідального підходу, потрібно не панікувати й не забувати про наявність такого суперпотужного електрошокера, як «ОСА-105 Ultra» , у себе в кишені.

Для ураження агресора або для запобігання його неадекватних дій, треба одразу прикласти робочу поверхню електродів до оголеної частини тіла зловмисника. Потім необхідно натиснути кнопку «Удар». Після 2-3 секунд дії паралізатора супротивник перебуватиме без тями впродовж декількох хвилин, а це досить тривалий час для того, щоб відійти на безпечну відстань.

Купить цей, а також інші модели електрошокерів, можна в першому сертифікованому магазині, який співпрацює з компанією-виробником «Wei Shі», shoker.info.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 105 Ultra (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 150 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 105 Ultra (Platinum)


Juliake2 (28.10.2013)
Вроде хороший шокер. Толком не разобрался еще, но пока все страивает.
seekerwalker2 (18.10.2013)
долго ждал заказа. где-то 3-4 дня была отправка, а потом лишь доставили за 2 дня. не очень понравилось. надеюсь что шокеры прослужат долго, тем самым оправдав время ожидания

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій