shoker.info Електрошокер ОСА 1002 VIP (Platinum)

Електрошокер ОСА 1002 VIP (Platinum)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 1002 VIP
Переглядів: 634
Кількість:     

Представлений нами електрошокувальний пристрій «ОСА 1002 VIP»  є молодшим «братом» шокера «ОСА 805». Цю зброю для самозахисту виготовлено в Китайській республіці. Варто зазначити, що електрошокер «ОСА 1002 VIP»  давно обрала для озброєння китайська народна поліція, а також поліція сусідніх держав.

Від «старшого брата», електрошокувального приладу «ОСА 805», розробники взяли всі ті елементи, які дозволили «ОСА 1002» стати лідером продажу у сфері захисних приладів. По-перше, це генератор імпульсів останнього покоління, котрий досить ефективно виконує свої функції з мінімальною втратою енергії. Така можливість значно економить заряд акумулятора, а також підвищує загальний строк життя шокера «ОСА 1002 VIP».

Зазначимо, що ЕШУ має на борту також освітлювальний LED улемент марки «OSRAM». Цей елемент наділено високими освітлювальними характеристиками. Завдяки цьому, вам немає чого остерігатися під час повернення додому в пізній час.

Корончаті електродні наконечники, які є останньою ланкою цього електрошокувального приладу, менше, аніж за секунду, проводять шокувальний розряд високої потужності. Усе це завдяки тому, що їх виготовлено з перехідників першого розряду.

Шокер «ОСА 1002 VIP» співвідноситься з класом захисних електрошокувальних приладів «Platinum».

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 1002 VIP (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 220 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 1002 VIP (Platinum)


tytgrom1 (24.09.2013)
Відмінний сервіс у магазині. Замовляв доставку новою поштою, замовлення отримав за два дні

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій