shoker.info Електрошокер ОСА 098 (Standart)

Електрошокер ОСА 098 (Standart)

290грн. 230грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 098
Переглядів: 718
Кількість:     

«Акула», вона ж «Оса 098» - це електрошокер від китайських виробників засобів для самозахисту. Модель виконана в абсолютно новому і незвичайному дизайнерському рішенні. Її можна охарактеризувати як надзвичайно компактну по розміру (14 на 4 сантиметри), потужну (70 000 вольт), а також, що важливо, зручну.

Даний електрошокер призначений в першу чергу любителям і цінителям незвичайних, а головне – ефективних електрошокових пристроїв. Компактність електрошокера приваблює багатьох людей, котрим необхідний захист. Адже не завжди можна скористатись телескопічним шокером або шокером-дубинкою. Буває, що загроза виникає і в тісних умовах ( наприклад, закритий простір або приміщення).

При виникненні небезпечної для здоровя ситуації, потрібно локалізувати ділянки тіла нападника, які найкраще підходять для ураження. Після цього направте туди шокер. Напруги і сили току шокера «ОСА-98» для самозахисту абсолютно достатньо. В тих випадках ( а вони, нажаль, трапляються), коли шар одягу закриває майже все тіло, і дістатись до оголеної ділянки неможливо – зробіть розряд електрошокера через одяг. Розробники переконують, що Акула пробиває шар верхнього або зимнього одягу товщиною 3 см.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 098 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 098 (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій