shoker.info Електрошокер ОСА 098 (Platinum)

Електрошокер ОСА 098 (Platinum)

300грн. 250грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 098
Переглядів: 948
Кількість:     

Модель цього шокера – це стильне і дуже ефективне рішення, призначене захистити власника від агресії. Зовні прилад досить незвичайний. Ця особливість і привертає до себе багатьох поціновувачів незвичайних і практичних шокуючи пристроїв. Клас представленого шокувального виробу – «Platinum».

Електрошокер «ОСА 098» достатньо компактний, це зроблено для непомітного та компактного транспортування. Невеликі розміри дозволили відчути всі переваги цієї моделі навіть тим, хто уникав приладів шокувального типу у зв’язку з великими габаритами останніх. Також це дає вагому беззаперечну перевагу, якщо ви перебуваєте в замкненому просторі.

Напруга електричного розряду Акули – 80 тисяч вольт. Ця цифра оптимальна для того, щоб повністю знешкодити нападника, при чому без нанесення важких тілесних ушкоджень, які могли б спричини смерть. Розробники повідомляють про 30-хвилинну непритомність при 2-3-секундному використанні шокера.

Також варто пам’ятати, що «ОСА 98» стане в нагоді в ситуації з агресивними собаками або іншими тваринами. Голосні звуки розрядника (точніше специфічне тріщання) проженуть від вас навіть велику кількість тварин.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 098 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 098 (Platinum)


svetakorshunova3 (26.10.2013)
Узнала об этом магазине от знакомого, и решили купить электрошокер в нем. Цена немногим ниже, чем обычно на рынке, и это стало решающим фактором покупки здесь электрошокера.
avdolls3 (20.10.2013)
Змогла знайти цю модель електрошокера лише в даному магазині. Ніби і не дуже рідкісна модель, проте в іншому місці не знайшла.
exemok3 (04.10.2013)
Заказанный шокер имел люфт корпуса. На заявления о некондитности товара, по-телефону сказали чтобы отправил на обмен, за свой щет. потратил 40 гривень на обменку. пришел без люфта. но к стоимость пришлось прибавить еще за доставку.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій