shoker.info Електрошокер Оса 008 (Standart)

Електрошокер Оса 008 (Standart)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Оса 008
Переглядів: 1435
Кількість:     

Електрошокер виконаний у формі кастета. Дане дизайнерське рішення підвищує ефективність використання засобу для самозахисту, тому що об’єднало можливості і шокера і кастета. Корпус виготовлений із пластмаси підвищеної міцності.

Також шокер-кастет обладнаний ємкою батареєю, яка дозволяє користуватись пристроєм більше місяця без підзарядки. Заряду батареї вистачає на 200-250 розрядів.

Прилад має дещо збільшену вагу, порівняно з іншими моделями цього класу. Збільшенню ваги посприяла металева пластина, вбудована в кастет. За рахунок цього збільшилась сила удару.

Основні функції цього шокера – це захист від собак та людей. Чотирилапі «друзі» бояться звуків розряду і специфічного запаху озону, який виділяється при роботі електрошокових пристроїв. Для захисту від агресивних нападників-людей шокер використовується як кастет і, відповідно, електрошокер.

Електрошоковий пристрій Оса 008 має вбудовану унікальну систему захисту від пробоїв, а також комплексний захист від перегріву електрошокера. Також розробники потурбувались про довговічність електродів. Вони вирішили використовувати в своїх пристроях тільки коронарні електроди які відомі своєю високою провідністю електричного току.

Технічні характеристики Електрошокер Оса 008 (Standart)


Форм-фактор Кастет
Матеріал Пластик
Вага 200 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Оса 008 (Standart)


Стас2 (10.12.2013)
Купил. Заказ пришел очень быстро. Распечатал коробку - все на месте, ничего не потеряли. Комплектацией, а главное качеством шокера очень доволен. Я не думал что можно так дешево купить хороший шокер! Спасибо огромное! Оценка, естесвенно самая высокая, как шокеру, так и обслуживанию!
superpushistaya2 (03.11.2013)
Вот купила этот шокер и боюсь его использовать( Мне всегда кажется, что кто-то отберет его у меня.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій