shoker.info Електрошокер Noizz ultra (Standart)

Електрошокер Noizz ultra (Standart)

600грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Noizz ultra
Переглядів: 901
Кількість:     

Електрошокуючий пристрій під назвою «Noizz Ultra» є продовженням серії електрошокерів «Taser 800», від компанії «Wei-Shi». Ці шокери китайська компанія вже давно представила на внутрішньому ринку України. На сьогодні шокер «Noizz Ultra» зайняв топові позиції серед усіх існуючих представників цього ряду.

Електрошокер конструктивно виконаний у вигляді подовженого прямокутника. Корпус вкритий прогумованою оболонкою, котра захищає його від потрапляння всередину дрібних частинок пилюки і,звичайно ж, вологи. Таке дизайнерське рішення робить неможливим пошкодження корпусу електрошокера при падінні на тверду підлогу, а також на інші жорсткі поверхні.

Компактність електрошокуючого пристрою підкупає тих потенціальних користувачів, які б з радістю користувалися електрошокерами, але вони для них дуже громіздкі і зовсім не компактні. Тепер дані моделі шокерів стали доступними для цих користувачів, разом з тим, що при збільшенні потужності, зменшилися габаритні показники.

Також варто відмітити, що в електрошокері присутій освітлювальний LED-елемент. Він володіє такою потужністю, що може створювати світловий промінь майже до 14 -19 метрів. Сила світла вбудованого джерела освітлення складає цілих 311 люмен.

Технічні характеристики Електрошокер Noizz ultra (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Noizz ultra (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій