shoker.info Електрошокер Крайт 928 (Standart)

Електрошокер Крайт 928 (Standart)

350грн. 280грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Крайт 928
Переглядів: 695
Кількість:     

Електрошокер «Крайт 928», представлений в нашому магазині shoker.info, є топовим захисним засобом на ринку України. Він, як і багато інших, досить якісних, і не менш ефективних шокових пристроїв, виготовлений в Китайській республіці. Компанія Wei-Shi виробляє такі засоби самозахисту, які водночас і дуже потужні, і доступні абсолютно для всіх верств населення.

Всі новаторські і художні рішення розробників з Wei-Shi було об'єднано в один повноцінний багатофункціональний пристрій – шокер «Крайт 928». Сюди ж входить корпус, за ергономічністю й ефективністю використання якого можна судити про весь прилад.

У нього ємна, а тому довговічна, акумуляторна батарея. Система контролю заряду, яку мали всі попередні моделі, також є в цьому паралізаторі. Дана система є інтелектуальним аналізатором і перемикачем. Система вимірює опір вашого агресора, коли ви притуляєте електроди до його тіла, а потім вибирає найбільш відповідний, не завжди найпотужніший, розрядний імпульс. Це доводить те, що електрошокер може самостійно розподіляти свої потужності найбільш ефективним чином. Купить потужний електрошокер можливо в нашому сертифікованому магазині.

Технічні характеристики Електрошокер Крайт 928 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Крайт 928 (Standart)


rohirrimka1 (13.09.2013)
Добре дзижчить. Працюю в господарстві, повязаному з собаководством. Багато собак, і не всі мене знають. Буває лячно з ними працювати. З шокером вони ходять як по струнці. Рекомендую людям зі схожими проблемами.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій