shoker.info Електрошокер Крайт 928 (Platinum)

Електрошокер Крайт 928 (Platinum)

300грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Крайт 928
Переглядів: 910
Кількість:     

Електрошокер «Крайт 928» - один з найбільш ефективних та високо потужних засобів самозахисту на українському ринку. Виробник приладу – компанія «Wei Shi», яка вже понад 20 років допомагає людям у галузі самозахисту. Вироби компанії вирізняються високими технологічними, а також новаторськими рішеннями. Шокер «Крайт 928» - не виняток. Він зібрав в собі всі найкращі напрацювання конструкторів та дизайнерів компанії «Wei Shi». Віднині його потужність виросла до 9 ват; він отримав міцний ергономічний корпус, захисний механізм від випадкового неспеціального ввімкнення та ємку батарею.

Розробниками також передбачена система, яка запобігає вириванню приладу з ваших рук. По контуру випуклостей верхньої частини шокера проходить захисний провідник, який складається з двох частин. Під час розряду по ньому проходить ток силою в 90 000 вольт. Звісно, що цього вистачить для знешкодження нападника.

Дискові електродні наконечники, розташовані відповідним чином у потовщеній частині електрошокера «Крейт 928», виготовлені з високоякісного сплаву. Їхня провідність збільшена у порівнянні з електрошокерами попередніх поколінь. Усього 0,01 секунди достатньо для ураження вашого агресора.

Варто зазначити, що електрошокер «Крейт 928» заслужено належить до класу електрошокувальних приладів «Platinum».

Технічні характеристики Електрошокер Крайт 928 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Крайт 928 (Platinum)


Aslan Gevorkyan4 (03.11.2013)
Предварительно шокером доволен. После длительного использования смогу дать более развернутый комментарий.
phlegmone4 (18.10.2013)
Парализатор превзошел все ожидания! Не дамал что он такой. Видел конечно видео в интернете, где шокером отгоняли собак, но все же. Доволен как слон)
ilenara4 (15.10.2013)
Специально для отпугивания собак покупала. Зарекомендовал себя с харошей стороны.
lekapetrova4 (11.10.2013)
Я купила шокер как подарок отцу. Ждать пришлось недолго. На первый взгляд модель выглядит отлично. Как будет дальше - посмотрим.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій