shoker.info Електрошокер Krait (Platinum)

Електрошокер Krait (Platinum)

500грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Krait
Переглядів: 605
Кількість:     

Електрошокер Krait, представлений на ринку України – один з найпотужніших, а тому ефективних сучасних електрошокерів, виготовлених в Китаї. Виробник цього засобу самозахисту – корпорація Wei-Shi, яка займається розробкою зброї, а також засобів індивідуальної самооборони для цивільного населення.

Електрошоковий пристрій має такий собі звичайний для користувача класичний корпус. Це прямокутний, злегка видовжений і розширений на одному кінці прилад. Видовжена частина – це більшою мірою рукоятка, на ньому є деякі нерівності, що допомагає зручніше розташувати шоковий прилад у руці. Також у верхній частині розташовано те, що споживачі називають «антивихоплювачем». Це тонкий і зовсім невеликий за розмірами провідник, який не дасть можливості вихопити електрошокер у вас з рук, адже по ньому проходить струм силою в 70 кіловольт!

У верхній і видовженій частинах корпусу паралізатора Krait вкручено два корончатих електроди. Так-так, саме вкручено, і на це ми звертаємо вашу увагу. Адже всі тайванські підробки мають електроди, просто прикріплені до корпусу.

Попереджаємо, остерігайтеся підробок! Тільки інтернет-магазин захисних засобів shoker.info є офіційним і унікальним продавцем корпорації Wei-Shi в українському регіоні.

Технічні характеристики Електрошокер Krait (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 150 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Krait (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій