shoker.info Електрошокер Kelon (Standart)

Електрошокер Kelon (Standart)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Kelon
Переглядів: 937
Кількість:     

Це популярний китайський електрошоковий прилад, виконаний у формі мобільного телефону компанії Nokia. Шокер потрапив на ринок відносно давно, тому купити його в Україні можна без будь яких зусиль.

Розміри електрошокера невеликі. Він відрізняється своєю надзвичайною компактністю. Довжина і ширина шокера становить 10 і 4 см відповідно. Це дозволяє носити прилад навіть в дуже мініатюрних сумочках.

Це електрошокер контактного типу і обладнаний парою високопровідних електродів. Вони дозволяють розряду за 0,01 секунди дістатись до тіла противника і нейтралізувати його.

Мобільний шокер дозволяє захищатися від агресивно налаштованих собак. Для того, щоб розігнати зграю псів достатньо одного-двох розрядів в сторону тварин. Вони не люблять запаху озону і інстинктивно утікають.

В електрошоковому приладі вбудований нікель-метал-гідридний акумулятор. Він дозволяє активно використовувати шокер на протязі місяця без підзарядки.

Зверніть увагу! Електрошокер «Kelon» сертифікований лише у нашому магазині. Купуючи його на сторонніх ресурсах Ви ризикуєте придбати прилад, який не має належної якості і не відповідає опису, який поданий вище.

Технічні характеристики Електрошокер Kelon (Standart)


Форм-фактор Мобільний телефон
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Kelon (Standart)


ranven1 (02.09.2013)
Електрошокер прибув в коробці, запакований. Розпакував його, зарядив, і був зляканий гучним його тріскотом! Та що там я, навіть дружина перелякалася. Покупкою задоволений на всі 100%.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій