shoker.info Електрошокер Kelin-95 (Standart)

Електрошокер Kelin-95 (Standart)

250грн. 230грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Kelin-95
Переглядів: 1202
Кількість:     

Даний електрошокер Kelin K95 був розроблений китайською компанією «Wei Shi». Зовнішній вигляд шокеру повністю відповідає дизайну мобільного телефону Nokia N73. Саме таке дизайнерське рішення було викликане тим, що такий вигляд засобу для самозахисту надзвичайно зручний і передбачає приховане використання.

Елементи управління шокером розташовані уздовж корпусу. Тут варто відмітити деяку новаторську особливість, а саме те, що управління «Kelin K95» виконується не перемикачами повзункового типу, а кнопками.

Електроди (наконечники у верхній частині електрошокового приладу) виготовлені із матеріалу високої провідності, що дозволяє розряду за долі секунди дістатись до цілі. Також відмітимо замасковане розташування самих електродів, що робить електрошокер ідеально схожим на мобільний телефон.

Корпус зроблений з пластмаси, ударостійкий. Завдяки таким функціональним особливостям прилад не «здохне» при падінні.

Електрошоковий прилад «Kelin K95» захистить Вас від бездомних собак, які можуть агресивно перегородити Вам шлях. Ці чотирилапі «друзі» інстинктивно бояться розрядів електрошокера, тому їх не важко відлякати декількома розрядами, уникаючи безпосереднього контакту з твариною. Потужність приладу не велика, тому для вкрай ефективного використання, для захисту від нападників з племені людей, потрібно вибирати лише відкриті ділянки тіла.

Технічні характеристики Електрошокер Kelin-95 (Standart)


Форм-фактор Телефон
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Kelin-95 (Standart)


Славутич2 (29.10.2013)
Мощный электрошок! В использовании нет равных!
verbitsky2 (27.10.2013)
Не понравилось обслуживание в магазине. Как-то все натянуто и за уши притянуто. Может показалось, но впечатление не самое лучшее.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій