shoker.info Електрошокер Kelin-95 (Platinum)

Електрошокер Kelin-95 (Platinum)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Kelin-95
Переглядів: 801
Кількість:     

Представлений шокер зроблено як точну копію мобільного телефону NOKIA N73. На ринок України цей пристрій поставляється китайською компанією Wei Shi. Компанія добре відома тим, що виготовляє якісні та потужні пристрої для індивідуального захисту.

Корпус електрошокера, як було сказано вище, виконано у формі мобільника, що дає можливість приховано його транспортувати. Так само варто вказати на високоміцний і ударостійкий вид пластмаси, з якої виготовлено цей шокер.

Завдяки цим особливостям електрошокер Kelin K95 належить до класу Platinum. Кнопки управління електрошокера розташовані на корпусі дуже зручно. Функціональна їх відмінність від більшості елементів управління споріднених моделей в тому, що тут не задіяні перемикачі повзункового типу.

Акумуляторна батарея приладу літій-іонного типу. Зарядку рекомендується здійснювати 1 раз на 4-6 тижнів. Цього з лишком вистачить на 200 шокуючих розрядів.

Оскільки потужність електрошокера відносно невелика, потрібно більше уваги приділити вибору місця для ураження на тілі об'єкта.

Технічні характеристики Електрошокер Kelin-95 (Platinum)


Форм-фактор Телефон
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Kelin-95 (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій