shoker.info Електрошокер JIDU Ultimate (Standart)

Електрошокер JIDU Ultimate (Standart)

400грн. 349грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер JIDU Ultimate
Переглядів: 654
Кількість:     

Електрошокер «JIDU Ultimate» - новинка сезону,представлена в 2012 році на ринку України. Виготовленням і поставками даного електрошокуючого приладу займається корпорація «Wei-Shi», розташована в Китайській Республіці. Шокер має вигляд ліхтарика. Він трохи подовжений, але все одно залишається досить компактним для комфортного носіння в кишені, а також застосування.

Корпус повністю виготовлений із ABS-пластику. Даний тип пластику застосовується при виготовленні приладів, які щоденно піддаються різним навантаження. Тому шокер можна використовувати як зброю для нанесення точкових ударів.

В корпус вбудовані два корончаті електроди, які є кінцевим елементом провідності заряду. Вони виготовлені із такого сплаву,що проводять електричний імпульс від розрядника до тіла супротивника за 0,002 секунди.

Ліхтарик із силою світла в триста люмен, здатен не тільки освітлювати вам дорогу, але і залишити супротивника відчуття простору, якщо спрямувати цей потужний потік йому в очі.

Технічні характеристики Електрошокер JIDU Ultimate (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер JIDU Ultimate (Standart)


aduch2 (04.11.2013)
Шокер просто супер! Я не могу высказать всего восхищения, как же я им доволен! На людях я его не использовал, так как покуплся он не для этого, а вот собак очень хорошо шугает.
annstar2 (27.10.2013)
для самозахисту від собак шокер - надійний захист. я вже не раз переконувався. цей шокер декілька разів рятував мене від атак цих клятих звірюк

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій