shoker.info Електрошокер JIDU Ultimate (Platinum)

Електрошокер JIDU Ultimate (Platinum)

500грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер JIDU Ultimate
Переглядів: 755
Кількість:     

Електрошокер цієї моделі поєднав у собі всі нововведення і найефективніші елементи популярних моделей ОСА 105 і моделі ОСА 1002. Ці захисні пристрої китайського виробництва було визнано найкращими представниками електрошокерів в Україні. Тепер же, на зміну старим, прийшов новий, вже більш ефективний і ергономічний пристрій JIDU Ultimate. Виробник, а також імпортер цієї моделі в Україні – компанія Wei-Shi.

Цей паралізатор відноситься до класу шокерів Platinum. Електрошокуючий пристрій JIDU Ultimate має вигляд звичайного ліхтарика. Він трохи видовжений і потовщений на кінці. У верхній частині цього приладу розташовано електродні наконечники, виконані у вигляді коронок, розгорнутих на 90 градусів. Вони здатні за мілісекунди пронести шоковий заряд від розрядника, який згенерував імпульс, до об'єкту впливу.

Світловий потік освітлювального LED-елемента з силою в 310 люменів засліплює людину з такою яскравістю світіння, що робить нападника безпечним на час до 15 хвилин. Також ним можна скористатися як звичайнісіньким освітлювальним приладом, тобто ліхтариком.

Технічні характеристики Електрошокер JIDU Ultimate (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер JIDU Ultimate (Platinum)


larrssen2 (07.11.2013)
немного сомнительное качествао. хотя китайский же электрошок
ruspolet2 (20.10.2013)
Неплохой электрошокер как на первый взгляд. В будущем будет видно, что да как.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій