shoker.info Електрошокер Jetta (Standart)

Електрошокер Jetta (Standart)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Jetta
Переглядів: 733
Кількість:     

Теги


Електрошокер має прямокутну, класичну для даного виду шокерів, форму. Пластмасовий корпус прогумований, для того, щоб електрошокер не вислизав з руки. Також, якщо порівнювати корпуси різних модельних рішень, можна помітити його суттєву товщину і масивність. Ця перевага дозволяє зберегти працездатність навіть при падіннях.

Шокер Jetta є новинкою на території України. Розроблений китайською компанією електрошоковий прилад призначений для захисту від посягань на життя. Він гарантовано допоможе Вам уникнути неприємностей, пов’язаних з агресивною і навіть войовничою поведінкою різноманітних суб’єктів, а також захистить від нападів неконтрольованих чотирилапих «друзів». Щоб захиститись від собаки , достатньо просто направити електрошоковий прилад в сторону тварини, а потім декілька разів випустити розряди. Тварини не витримують ані запаху газу озону, який виділяється при роботі електрошокера, ані звуку розряду. Тому собака швиденько залишить Вас у спокої.

Для ураження нападника потрібно виявити відкриту ділянку тіла. Наступний крок – це точний доторк електродів до шкіри. Тривалість розряду може варіюватися від однієї до декількох секунд. Дія розряду також залежить від розмірів нападника, чим він більший, тим тривалість ураження має бути більшою.

Технічні характеристики Електрошокер Jetta (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 6 Ват
Напруга 60 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Jetta (Standart)


siegridwerwolf3 (16.10.2013)
Обслуживанием доволен. Доставка была немного долгой, но как мне кажется, стоимость шокера в других магазинах выше.
ogurcova3 (26.09.2013)
Купила сыну для тренировок. Поздно с них возвращается. Качеством довольна!
annbroe3 (21.09.2013)
замовлення виконали швиденько. з моменту заказу і до отримання пройшло щось 2 чи три дні. досить оперативно, як мені здається.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Jetta Standart