shoker.info Електрошокер iPhone (Standart)

Електрошокер iPhone (Standart)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер iPhone
Переглядів: 847
Кількість:     

Поданий засіб самозахисту на ринку електрошокових приладів України з’явився не так давно. Прилад виконаний у форматі мобільного телефону. Даний фактор його компактної форми дозволяє його комфортно і таємно транспортувати. А це є важливою перевагою для поціновувачів зручних засобів самозахисту.

Корпус електрошокера IPHONE виконаний з пластику, який славиться своїми якостями: ударостійкістю і високою міцністю. Це не тільки надзвичайно збільшує характеристики приладу, а і значно підвищує термін експлуатації. Також на корпусі розміщені електроди. Вони невеличкого розміру і особливо не привертають уваги.

Всі ці креативні конструкторські розробки роблять пристрій максимально схожим на мобільний телефон, а саме на IPHONE4. Як і всі високорозрядні електричні пристрої для самозахисту, шокер IPHONE обладнаний системою контролю заряду. Ця особлива функція дозволяє автоматично визначити опір об’єкта і вибрати найбільш вигідний, з точки зору економності, рівень розряду.

Батарея виготовлена з полімерного матеріалу і являється максимально ємкою, як для свого розміру. Вона здатна видавати 200-300 розрядів до повної розрядки пристрою.

Технічні характеристики Електрошокер iPhone (Standart)


Форм-фактор Телефон
Матеріал Пластик
Вага 112 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 85 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер iPhone (Standart)


govoritvse3 (22.10.2013)
Зачетный парализатор! Громкий, зверюга. мне как раз такой и был нужен.
vnarod3 (11.10.2013)
Китайский шокер, але наче якісний. Час покаже.
andrewsidnev3 (14.09.2013)
Купил, но решил обменять на другой с доплатой. Не то что бы он был плохой. Нет. Он мне просто не понравился. Менеджеры пошли навстерчу и обменяли на другой, с доплатой.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій