shoker.info Електрошокер IPHONE 4 (Platinum)

Електрошокер IPHONE 4 (Platinum)

450грн. 400грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер IPHONE 4
Переглядів: 768
Кількість:     

Електрошокер IPHONE 4 – інноваційне рішення розробників корпорації Wei-Shi, яке замасковане під відомий мобільник. Таке рішення дає можливість потайки його транспортувати, а також використовувати. У разі використання цього шокуючого пристрою на вашому боку буде фактор раптовості, адже противник навряд чи обізнаний про наявність у вас захисного пристрою.

Корпус шокера пластиковий. Він, як і інші модельні рішення досить міцний, і тому стійкий до всяких механічних пошкоджень і впливів, в тому числі і до раптових різких падінь на підлогу.

Електроди шокера Iphone 4 приховані від сторонніх спостерігачів, але, тим не менш, високоефективні. Для їх виготовлення застосовувався спеціальний алюмінієвий сплав, який дав можливість істотно підвищити провідність електричного імпульсу.

Гаджет Iphone 4 абсолютно плоский і дуже компактний. Ці переваги однозначно вказують на його приналежність до розряду захисних пристроїв Platinum. Електрошокер IPHONE 4 можна завжди придбати на нашому порталі захисних електронних пристроїв. Він розташований за адресою: shoker.info.

Технічні характеристики Електрошокер IPHONE 4 (Platinum)


Форм-фактор Телефон
Матеріал Пластик
Вага 112 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер IPHONE 4 (Platinum)


twiiiice2 (23.10.2013)
Проблема возникла с доставкой. Долго ждать заказ пришлось.
plutisha2 (03.10.2013)
Мені одній лише відправляли шокер так довго??? три чи чотири дні посилка йшла з києва до львова.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій