shoker.info Електрошокер First Step voltage (Standart)

Електрошокер First Step voltage (Standart)

399грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер First Step voltage
Переглядів: 766
Кількість:     

Теги


Електрошокуючий прилад «First Step voltage» нічим, крім показника потужності не відрізняється від моделі Taser 800 китайського виробника засобів самозахисту, компанії «Wei-Shi». Все те ж прямокутне корпусне рішення, з округленими кутами, прогумоване і з вбудованим аналізатором опору супротивника.

Розрядник даного приладу може генерувати шокуючий розряд майже до 110 тисяч вольт. Це суттєва різниця між цими двома приладами різних поколінь.

Батарея має можливість тримати заряд майже тридцять календарний днів, без спеціальної підзарядки. В цілому, саморозряд пристрою складає приблизно 14-19 %, так що потрібно регулярно, раз в місяць, займатися підзарядкою цього приладу.

В електрошокер «First Step voltage» вбудований LED-елемент. Він володіє силою світіння, достатньою для освітлення досить таки великої площі. Це цілих двісті одиниць, висловлених в люменах.

Електродні наконечники, які виготовлені із суперпровідника, володіють значними характеристиками. Вони за долі секунди проносять імпульс від розрядника і шокують нападаючого, тим самим змінюючи його положення на горизонтальне.

Технічні характеристики Електрошокер First Step voltage (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер First Step voltage (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Standart black