shoker.info Електрошокер First Step voltage (Platinum)

Електрошокер First Step voltage (Platinum)

499грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер First Step voltage
Переглядів: 6578
Кількість:     

Теги


Електрошокер First Step voltage повністю повторює всі зовнішні форми, характерні особливості і «начинку» шокера Taser 800. Винятком є лише наявність розрядника, який генерує цілих 110 000 вольт! Шокер виготовлено в Китайській республіці. Компанія, яка займається його розробкою – Wei-Shi. Ось уже двадцять років активного виробничого процесу вона стоїть на варті нашої особистої безпеки.

На ринок захисних засобів СНД, а також України електрошокер First Step Voltage надійшов у 2012 році. Дизайнерське рішення цього шокера – пластиковий прямокутник з дещо закругленими кутами. Він повністю покритий гумою, яка не дасть можливості потрапити всередину приладу пилу різного походження, а також вологи, і тим самим порушити його роботу.

У верхній частині даного захисного пристрою розташовано LED-елемент, призначений для освітлення. Він може згодитися дорогою додому, пізно увечері або темної ночі. Сила світла LED-елемента OSRAM становить 200 люменів. Прилад First Step Voltage (black) є представником Platinum-класу шокових пристроїв нового покоління. Замовити доставку електрошокера First Step Voltage додому можна, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними вгорі сторінки сайту.

Технічні характеристики Електрошокер First Step voltage (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер First Step voltage (Platinum)


zhannainnorway3 (03.11.2013)
Відмінна якість електрошокера мене здивувала. Вартість порівняно невелика, тому очікував на неякісний китайський зламок, за який і не шкода віддавати кошти. Тому велике дякую!
airlav3 (21.10.2013)
Шокер надійний, це відразу кидається в очі. Виготовлений десь в Китаї. Досить непогано працює, як на китайську штучку.
ilfasidorof3 (21.09.2013)
С шокером все в порядке. Пришла именно та модель, о которой я и просил менеджера. Опечалила только доставка. И я не знаю, по чьей вине это произошло, вас или новой почты.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Platinum black