shoker.info Електрошокер Dragon (Standart)

Електрошокер Dragon (Standart)

400грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Dragon
Переглядів: 993
Кількість:     

Теги


Шокер «Dragon» отримав від розробників все необхідне для компактного використання. Це і дозволило йому стати найпопулярнішим електрошокером в 2012 році. З’явився він на українському ринку в 2011 році. Даний захисний прилад має класичну форму, тобто подовжену прямокутну зі специфічною верхньою частиною.

Корпус виконаний із кращого, по міркам розробників компанії «Wei-Shi», ударостійкого пластику. Сам пластик виготовлений по технології ABS, яка передбачає, що прилад буде використовуватися в екстремальних умовах.

Корончаті електроди, що використовуються в електрошокері «Дракон» вкручені у верхню частину корпусу. Це ще більше підвищило довготривалість експлуатації даного засобу самозахисту. В тайванських і малазійських підробках електроди просто приклеєні до корпусу, так що будьте обережні при виборі!

Електрошокер «Dragon» абсолютно безпечний для свого власника. Тому що, даний шокуючий пристрій оснащено таким механізмом запобігання від саморозряду, що можна сміливо транспортувати його, не боячись отримати розряд.

Технічні характеристики Електрошокер Dragon (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Dragon (Standart)


jjfeliz1 (31.08.2013)
Скажу коротко: мощный электрошокер ы стоимость его совсем небольшая! Оценка 5+!

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Dragon Standart