shoker.info Електрошокер Dragon (Platinum)

Електрошокер Dragon (Platinum)

490грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Dragon
Переглядів: 838
Кількість:     

Теги


Класична форма і компактні розміри електрошокера Dragon підкреслюють його приналежність до класу захисних пристроїв Platinum. Його виготовлено в Китайській Республіці компанією з виробництва засобів самозахисту Wei-Shi. На думку працівників охоронних служб та інших силових структурних підрозділів, цей шокер має всі необхідні елементи для комфортної роботи.

Корпус шокера «Дракон» виготовлено з такого ж пластику, що і електрошокер Taser 800. Він прогумований, і тримати його дуже приємно. Цей вид пластику марки ABS компанія застосовує тільки для найбільш продаваних електрошокерів.

Електроди, розміщені в торці приладу, вкручено в корпус, а не приклеєно, як це зроблено в тайванських підробках. Ця явна і незаперечна перевага дасть вам можливість ефективніше використовувати електрошокер для захисту від зграї злих собак або ж п'яних і агресивних людей.

Шоковий пристрій став ще безпечнішим, адже він отримав нову модель запобіжного механізму, який унеможливить випадкове отримання розряду при необережному використанні. Це також вкрай необхідно, якщо шокер випадково потрапив на очі дитині.

Технічні характеристики Електрошокер Dragon (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 8 Ват
Напруга 80 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Dragon (Platinum)


shumvas2 (22.10.2013)
Задоволений роботою електрошокера. Не найкращий звісно, бо маю трохи потужнішу модель. Але загалом нормально.
Смоленский2 (20.09.2013)
Заказал себе шокер с доставкой в Чернигов. Заказал в пятницу, а отправили только в понедельник. Я понимаю что выходные и все такое. Но хотелось бы быстрее. Я же за это и плачу деньги, правда же?

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Dragon Platinum