shoker.info Електрошокер Cobra 1106 Pro (Standart)

Електрошокер Cobra 1106 Pro (Standart)

540грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Cobra 1106 Pro
Переглядів: 1002
Кількість:     

Український ринок засобів самозахисту нещодавно став ще більше на один електрошокер. Електрошокер «Cobra 1106 Pro», таку назву має дана новинка, яка володіє багатьма не характерними для шокерів цього класу можливостями і художніми рішеннями.

Він виконаний, як і багато інших електрошокерів, в уже звичній в даній сфері формі, у вигляді ліхтаря. Шокер-ліхтар – багатофункціональний прилад, що застосовується для захисту від двоногих, а також від чотириногих агресивно настроєних супротивників.

Однією із особливостей шокеру «Кобра 1106 Про» є те, що його корпус виготовлений із сплаву пористого алюмінію і міді. Це конструктивне рішення дозволяє не хвилюватися про збереження шокуючого пристрою. Товстий алюмінієвий корпус захистить тендітну «начинку» від всяких зовнішніх впливів, чи то прямий удар, чи просто падіння на підлогу.

Наконечники, якими закінчується електрошокер, виготовлені із надміцного сплаву, котрий володіє дуже швидкою провідністю. Завдяки такому положенню, особливістю виготовлення, а також підбору матеріалу, шокер «Cobra 1106 Pro» здатен за долі секунди укласти будь-якого супротивника.

Купить «Кобра 1106 Pro» можна зателефонувавши по тих номерах телефонів, що написані зверху. Також можна натиснути кнопку «придбати товар», тоді з вами зв’яжуться продавці-консультанти нашого магазину.

Технічні характеристики Електрошокер Cobra 1106 Pro (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 220 грамів
Потужність 14 Ват
Напруга 140 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Cobra 1106 Pro (Standart)


Калигула1 (17.09.2013)
Обслуживание хорошее, ко мне обращались как к человеку, а не как хрен знает к кому. Спасибо за хороший прибор и обращение с людьми!

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій