shoker.info Електрошокер Apollo (Platinum)

Електрошокер Apollo (Platinum)

600грн. 549грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Apollo
Переглядів: 2761
Кількість:     

На ринку потужних пристроїв електрошокер Apollo, безсумнівно, має високий рейтинг. Це пов'язано з такими особливостями паралізаторів як малі габаритні характеристики, висока ефективність використання, а також деякі інноваційні нововведення в самому пристрої. Це дало можливість віднести шокер до класу Platinum.

Незаперечна перевага даного засобу самозахисту в тому, що він отримав систему вимірювання та аналізу опору об'єкта, проти якого застосовується. Вона дає можливість з високою точністю розрахувати розмір розряду, який найбільш прийнятний в даній ситуації.

Шокер Apollo виготовляє китайська компанія Wei Shi, яка спеціалізується на виробництві як зброї, так і засобів самозахисту для мирного населення.

Батарея Apollo зможе тримати заряд від 220 до 320 розрядів, перш ніж їй знадобиться зарядка. Саморозрядження акумулятора становить 25-35 % на місяць, тому не варто забувати про це.

У нашому магазині, shoker.info, великий асортимент потужних шокерів. Ви можете купить електрошокер як для особистого використання, так і на подарунок своїм близьким.

Технічні характеристики Електрошокер Apollo (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 112 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Apollo (Platinum)


Serge 4 (13.12.2013)
Чудовий шокер. Як відлякувач собак - відмінна штука. Купував для доньки, але і сам буває користуюся. Особисто я задоволений повністю.
kariani_jack4 (30.09.2013)
Замечательный шокер, или как там его еще называют - парализатор. Вообще только недавно услышал что его можно легально купить на Украине. Доставка в Харьков - всего 23 или 24 гривны. Очень замечательно. Спасы, братцы..)
radahorse4 (27.09.2013)
Не знал в какой товар отзыв написать, так как являюсь дистрибьютором магазина ********.**. Связался с представителями шокеринфо, для организации оптовой покупки электрошокеров. Значительно выгоднее, чем гнать их из других стран. Нужно 20-30 шокеров в месяц - взял и купил. Можешь больше продать - покупай больше. Однозначно круче. На данный момент все гладко и отлично!
conslectum4 (07.09.2013)
Брал шокер для личных нужд. Батарея держит супер, хотя говорят что в этой модели она и не очень. Может модель шокера более удачная, я не знаю. В целом - оличная покупка. Цена приемлема как для нашей страны.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій