shoker.info Електрошокер 800 Type (Standart)

Електрошокер 800 Type (Standart)

250грн. 229грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер 800 Type
Переглядів: 977
Кількість:     

Представлений електрошокер займає верхні позиції в списках ефективних засобів самозахисту. Електрошокер 800Type має якісний Li-ion (кобальтат літія) акумулятор, котрий тримає заряд більше місяця, що в середньому дорівнює близько 240-270 розрядів. Також це дозволяє йому працювати при низьких температурах.

В корпус електрошокового пристрою вмонтований ліхтарик, який є додатковою функцією приладу. Він обов’язково буде корисним вночі, по дорозі додому.

Шокером 800Type з легкістю можна відлякати агресивну собаку, яка перегородила Ваш шлях. Ви можете це зробити як на віддаленій дистанції, так і з близької відстані. Собаки не люблять озону (це газ, який виділяється при роботі приладу), тому їх легко злякати. Так само дієво електрошокер працює і з прямоходячими агресорами. Розрядом, тривалістю в секунду, можна збити з пантелику людину на півтори-дві хвилини. А розряд, який триватиме 2-3 секунди, може викликати шок і, відповідно, паралізувати дії нападника.

Варто звернути увагу на такі деталі, як вибір місця удару шокером. Для ефективного використання підійдуть м’які тканини шиї та рук. Не потрібно забувати, що смерть від удару електрошоковим приладом виключена, тому можна без сумнівів купить шокер у нас в магазині.

Технічні характеристики Електрошокер 800 Type (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 6 Ват
Напруга 60 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер 800 Type (Standart)


kiryamba3 (07.11.2013)
шокер звучит замечательно. как отпугиватель собак - самое то.
shanshayskaya3 (08.09.2013)
Мооощный. Одно слово - Wei-Shi. Это уже мой третий шокер этой компании. Купила шокер, попользовалась, он мне надоел - подарила комуто-то из друзей. А вообще на подарок самое то.
suvuj3 (01.09.2013)
Покупкою даного шокера задоволений. Ще не використовував ніяким чином, але сама наявність його вселяє впевненість у власному захисті. А це дійсно круто!

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій