shoker.info Електрошокер 800 Type (Platinum)

Електрошокер 800 Type (Platinum)

250грн. 249грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер 800 Type
Переглядів: 1160
Кількість:     

800 Type - пристрій, призначений для самозахисту від агресії людей і собак. Має на борту акумулятор, який дає можливість використовувати шокер майже місяць без спеціальної підзарядки. Так само впроваджена принципово нова система генерації розряду, яка розширює великий і без цього функціонал пристрою. Так само є запобіжник, щоб захиститися від мимовільного удару струмом. Особливо це корисно, коли вдома маленькі діти.

Шокер оснащений світлодіодом, тому можливе використання його як ліхтарика. Це досить приємна додаткова властивість. Шокер як засіб індивідуального спецзахисту відноситься до класу Platinum. А це вказує на зносостійкість, якість і багатофункціональність шокера 800 Type.

При використанні пристрою розряд за 2-3 секунди паралізує дії нападника на півгодини, а цього достатньо для самозахисту. Слід пам'ятати, що смертельний результат абсолютно (на 100 %) виключено, так що без остраху купуємо у нас в магазині і користуємося. Пристрій як подарунок, завдяки своїм розмірам, підходить і жінкам і чоловікам.

Технічні характеристики Електрошокер 800 Type (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 6 Ват
Напруга 60 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер 800 Type (Platinum)


slavapir1 (10.09.2013)
Поався бракований. Добре що поміняли, бо я був незадоволений таким ходом.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій